Ranting rapidly reduces readers...

11.04.2012

...já vim. Ale je noc a mě popadla chuť napsat zase jednou něco o TokimemoGS (zasvěcení by už měli vědět, co tahle zkratka znamená). Hm. Možná to bude tím, že jsem teď strávila utěšených 5 hodin prolézáním všemožných japonských stránek...

Každopádně. Myslím, že jsem se v předchozích příspěvcích nikde nezmínila o tom, že kromě klasického, zaláskovaného konce se můžete ve hře (resp. ve hrách, páč to je samozřejmě feature ve všech dílech...) pokusit i o tzv. "best friend ending". To ve zkratce znamená to, že balíte dva kluky najednou a jednoho krásného dne vás před vaším domem při návratu z rande překvapí jeden z nich (tedy ten, se kterým jste zrovna nebyli na rande...). Samozřejmě se mu pokusíte vše vysvětlit (heh, páč proč si ho zbytečně naštvat, že?) a podle toho, co mu řeknete se může stát vaším nejlepším kámošem, který vám pak radí ve vašem milostném životě (a některé rady jsou od některých chlapců k popukání...). V závislosti na tom, komu se pak více věnujete (a na dalších faktorech, ale to je nejlepší si najít v návodu) pak získáte do vašeho alba jeden z BFE (best friend ending), kterýžto je u některých obzvlášť srdcervoucí. V TMGS2 a 3 jsou pak ještě další možné konce, ale to si nechám na později, až se mi bude chtít se těmahle dvěma hrám pověnovat trochu víc.

Já se teď momentálně už poněkolikáté pokouším dobrat se přátelského vyznání od Mihary. Nejni to sice můj oblíbenec, ale, a to jsem taky ještě neřekla, když získáte všechna CG a endings, na konci dostanete taky krásný prémiový CG s gratulací od všech postav. Heh. a to je nyní mým životním cílem.:-)

Takže, Mihara-kun, sorry, ale dneska na Tě budu zlá!

P.S.: Furt tu mluvim o návodu a nenapadlo mě sem naň dát odkaz... Takže ZDE. (V angličtině...)

P.P.S.: A ještě sem hodím obrázek překrásně vyplněného alba. Respektive ono není vyplněné celé, jen jsem už potkala všechny postavy. Jednotlivě se dají rozkliknout (eh, né tady, ale na DSku...) a můžete si pak prohlédnout CG, která jste s nimi získali. Zároveň vám k tomu hraje hudební téma té určité postavy. Heh. A je to opravdu vycvaklé moje Nintendo (soukromě mu říkám Niina... Časem možná přijdete na to proč. Heh.)

Oukej. A teď už fakt dobrou noc. Vám. Já ještě spát nejdu. (Dneska mám nějakou zevtipnělou náladu...)